O MNIE


O MNIE

Quisque interdum massa maximus


Poradnia dietetyczna w Mikołajkach powstała z myślą o tych, którzy chcą odmienić swoje nawyki żywieniowe, zmienić styl życia na zdrowszy oraz osiągnąć zamierzone cele. Jesteśmy nie tylko dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, ale również by pomóc odzyskać siły witalne, zregenerować organizm i przede wszystkim poczuć się znacznie lepiej.

Jako pielęgniarka pracująca na co dzień w podstawowej opiece zdrowotnej wiem, jak ważne jest właściwe odżywianie osób zmagających się z chorobami, w których sposób żywienia odgrywa istotną rolę.

Pracując również w szkołach jako logopeda zauważam, jak wielkim problemem wśród dzieci jest nadwaga. Według Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością problem nadwagi i otyłości dotyczy aż 14 proc. polskich dzieci. Te dane niepokoją i zastanawiają. Mimo, że coraz więcej osób przywiązuje większą wagę do zdrowego odżywiania, to jednak wciąż zbyt mało dbamy o zdrowie naszych pociech.

Poradnię prowadzi mgr Agnieszka Niziołek, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku. Dietetykę ukończyła w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Pasjonatka zdrowego żywienia, prywatnie mama dwójki dzieci.

Wyznająca zasady: „jesteś tym, co jesz" oraz „jemy po to, żeby żyć, a nie żyjemy po to, żeby jeść” i wiążąca z nimi swoje pasje postanowiła otworzyć pierwsząporadnię dietetyczną w Mikołajkach.


SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Dietetyk
Mgr Agnieszka Niziołek

Konsultacje odbywają się po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub po uzgodnieniu terminu drogą elektroniczną
Rejestracja telefoniczna od godz. 10.00 do godz. 20.00.
Skontaktuj się ze mną: +48 608 186 658
Napisz do mnie: poradnia@dietetyk-mikolajki.pl